صفار وب وبسايت آموزشي مدرس صفار

قوانین سامانه پیامکی سراج

کاربر گرامی، قبل از استفاده لازم است شرایط زیر را مطالعه و تائید نمائید،این شرایط وضوابط برای کلیه قسمت های سایت و سامانه پیامکی یکسان می باشد.

ارسال کننده موظف به رعایت ضوابط ،استانداردها و دستورالعمل های ابلاغی از سوی شرکت ارتباطات سیار می باشد.

شما موظف به رعایت قوانین دولت الکترونیک از قبیل قوانین امنیتی اینترنت ، قوانین امنیتی سیستم های اطلاعاتی کامپیوتر PRC و قوانین محرمانگی اینترنت می باشید .

نباید نسبت به ارسال پیام های تجاری ناخواسته بدون رضایت قبلی کاربران انتهائی اقدام کند، و مسئولیت ارسال هرگونه پیام تجاری برای کاربران بدون رضایت قبلی آنها به عهده صاحب خط می باشد.

در ارسال پیام های تجاری نباید از Header های فریبنده جهت مخفی نمودن هویت فرستنده استفاده نمائید .
و همچنین نباید از عناوین موضوعی اشتباه یا گمراه کننده استفاده شود.

چنانچه قانون برای فرستندگان پیام های ناخواسته در صورت عدم رضایت گیرندگان جریمه هایی پیش بینی نماید صاحب خط متعهد به پرداخت جریمه ها در صورت نقص قانون میباشد.

شما متعهد می باشید کلیه قوانین مصوبه که ممکن است در آینده برای ارسال پیام های ناخواسته وضع گردد اجرا نماید.

برای پیام های ناخواسته چنانچه کاربر دریافت کننده متحمل پرداخت شارژ ( Receiving Party pays ) شود ، شما متعهد به جبران آن می باشید.

مسئولیت آثار سوء ، ناشی از ارسال پیام های خریدار برای مشتریان و جبران خسارت در مقابل کلیه دستگاه های بازرسی و نظارتی ، به عهده صاحب خط می باشد.

رد و بدل شدن VOIP برای کلیه فراهم کنندگان سرویس ممنوع بوده و مسئولیت های قانونی بعهده صاحب خط می باشد.

سامانه پیامکی سراج وظیفه ارسال درخواست به مخابرات را به عهده دارد و برای هر پیام ارسالی کد رهگیری خاص که از طرف مخابرات ارسال می شود را به پیام شما اختصاص می دهد. لذا مسئولیت ارسال شدن پیام بعد از رسیدن به مخابرات ودریافت کد رهگیری ، از عهده این مرکز خارج و در اختیار مخابرات می باشد.

سراج اس ام اس حق دارد در صورت لزوم و یا بنا به در خواست مراجع قانونی وبازرسی مطابق ضوابط آشکار نمودن پیام ها و مسدود نمودن آنها قبل از ارسال به کاربران اقدام نماید.

در صورت تغییر در قیمت تعرفه ها از طرف اپراتور سوم مخابرات این تغییرات برای صاحب خط اعمال می گردد.

محتوای پیام ارسالی می بایست با هر یک از اصول پنج گانه زیر مطابقت داشته باشد.

  1. با اصول و مبانی دین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته و در تضاد نباشد.
  2. باعث تشویش اذهان عمومی نگردد.
  3. مخل نظم و آرامش حاکم بر جامعه نباشد.
  4. به اخلاق حسنه حاکم بر جامعه آسیب نرساند.
  5. با سیاستهای فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی کشور مغایرت نداشته باشد.

ارسال هرگونه پیامک نظیر شکایت ، پزشکی ، جوک ، دریافت اطلاعات اشخاص ، پیامکهای مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی ، پیامک از جانب اپراتورها (ایرانسل ، همراه اول … ) ، برنده شدن جایزه (سیم کارت ، کارت شارژ ، خودرو و …) ، پیامک سرِکاری و بی محتوا ، شوخی و ارسال سیاسی ، ارسال هرگونه پیامک ناشناس ( مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد ) ، ارسال مشخصات و … ممنوع میباشد.

مدارک مورد نیاز جهت تکمیل ثبت نام : اسکن کارت ملی یا شناسنامه که کد ملی داشته باشد الزامی میباشد و در غیر اینصورت از ارائه خدمات معذور میباشیم .

باتشکر

عبدالرسول صفار

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*